Co podarować Dziadkom z okazji ich święta? Podpowiadamy

Ileż emocji dostarcza nam zima. Najpierw świętowaliśmy Boże Narodzenie, następnie wraz z trzema królami przeszliśmy orszakiem przez miasto, a za chwilę wraz z dziadkami będziemy celebrować ich święta. To piękna okazja na sprawienie radości w nieoczywisty sposób. Poznaj pomysły na wzruszający prezent dla babci i dziadka.

Tradycyjne odbitki i album na zdjęcia

Szukasz pomysłu na zaskakujący podarunek? Dziadkowie zdążyli już przywyknąć do powszechnych trendów, które co rusz objawiają się w mediach w formie reklamy. I z pewnością nie spodziewają się upominku, który tak odbiega od banalnych propozycji. Postaw na wywoływanie zdjęć i podaruj odbitki w klasycznym formacie. To coś więcej niż kadry naświetlane na papierze fotograficznym. To dziesiątki wspomnień, do których można wracać nie tylko przy kubku gorącej herbaty.

Skorzystaj z aplikacji do wywoływania zdjęć i błyskawicznie zrealizuj swój projekt przez telefon. Wolisz wywoływać zdjęcia online za pośrednictwem komputera? Żaden problem – u nas zrobisz to w atrakcyjnej cenie i w każdej ilości. Do zestawu kadrów dołącz klasyczny album na zdjęcia. Taki z elegancką okładką, która nawiązuje wyglądem do albumów sprzed lat. Takie połączenie to doskonały pomysł na wspólny prezent dla dziadków.

Fotoksiążka – innowacyjne podejście do zdjęć

Zaproponuj ukochanym seniorom nowoczesny sposób utrwalania wspomnień. Większość z nich ma ogromny sentyment do papierowych kadrów, ale dzięki fotoksiążce na pewno zmienią nieco swoje preferencje. Umieść w niej najpiękniejsze zdjęcia, opatrz wzruszającymi opisami i zadedykuj jako prezent z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka.

Jak zrobić fotoksiążkę? Przede wszystkim: wykaż się kreatywnością! Na stronach produktu masz mnóstwo pola do popisu. Wyraź tam swoją wdzięczność i okaż miłość dziadkom za wszystko, co robią dla Ciebie każdego dnia. Podaruj im wzruszającą i pełną pięknych wspomnień podróż, która zostawi trwały ślad w ich sercach. To najpiękniejszy sposób na okazanie swoich uczuć. Nie tylko od święta!

Fotokalendarz – wyjątkowy i praktyczny

Prezent z okazji Dnia Dziadka i Dnia Babci powinien być inny niż wszystkie. Nasza propozycja zachwyci Cię praktycznością i ujmie serca dziadków na najbliższy rok. Kalendarz ze zdjęciami bliskich to wspaniały pomysł na upominek. Otwórz kreator kalendarza online za darmo i zaprojektuj rok pełen cudownych wspomnień.

Podobnie jak wszystkie fotoprodukty marki Uwolnij Kolory, ten także możesz spersonalizować. To oznacza, że na poszczególnych stronach fotokalendarza mogą znaleźć się nie tylko pamiątkowe zdjęcia, ale i kliparty oraz własny tekst. Napisz wyjątkową sentencję na każdy miesiąc, a z pewnością zachwycisz dziadków swoją pomysłowością.

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe święta. W tym czasie możesz rozpieszczać swoich seniorów na wiele sposobów. Zaproś ich do kawiarni na pyszną kawę, zaproponuj spacer uliczkami miasta, a na koniec wręcz osobiście zaprojektowany prezent. Ten gest sprawi, że w sercach dziadków rozleje się przyjemne ciepło, które ogrzeje ich od środka w mroźny styczniowy wieczór.

Poprzedni artykułRodzinne wspomnienia – jak zabawki z dzieciństwa przechodzą przez pokolenia?
Następny artykułKalosze wielofunkcyjne – jak wykorzystać je w różnych sytuacjach

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj